úvodakváriárybyurob si sámfaqčlánkygalériaponuka rýbkniha návštevmoje webylinkye-mailenglish
 
 


Moje weby


Okrem akvaristiky sa venujem aj iným činnostiam, či už profesionálne alebo v rámci hobby. Ak Vás zaujíma akým, navštívte niektorý z mojich ďalších webov ;-)


 

Toxi stránkyToxi stránky

Stránky venované toxikológii, oblasti, v ktorej sa často pohybujem v zamestnaní a pri výučbe. Keďže som vytvoril aj predmet - Toxikológiu potravín, zaumienil som si vytvoriť aj stránky, kde poskytujem najnovšie poznatky z tejto, ale aj iných oblastí toxikológie. Informácie tak slúžia i pri štúdiu. Stránka sa pravidelne aktualizuje. prejdi »Slovak CastlesSlovak Castles

Stránka v anglickom jazyku venovaná slovenským hradom a zámkom. Aj keď sú z našich hradov prevažne ruiny, oplatí sa navštíviť tieto nemé pamiatky na staroveké obdobia a vratiť sa aspoň v predstavách o pár storočí späť. Zároveň som chcel naše hrady sprístupniť aspoň cestou internetu aj pre cudzincov. Preto tá angličtina. Stránka je rozrobená. prejdi »PhotoLifePhotoLife

Stránka venovaná fotografovaniu, či skôr prezentácii fotografií. Fotografovenie vypĺňa ďalšiu časť môjho voľného času. Pri potulkách svetom sa často naskytnú nádherné okamihy, ktoré by som rád zvečnil nielen pre seba. Zopár záberov nájdete na tejto nie často aktualizovanej stánke. prejdi »
 

AKVÁRIÁ


Opis mojich akvárií, história chovu, fotografie a všetko, čo sa dialo v každom akváriu počas jeho prevádzky.

UROB SI SÁM


Návody a nápady na výrobu a úpravu rôznych pomôcok a zariadení pri chove rýb. Nájdete tu inšpiráciu pre vlastné pokusy zjednodušiť si prácu spojenú s chovom rýb.

RYBY


Vlastné skúsenosti s chovom afrických cichlíd. Podrobný opis chovu a odchovu aj so zvláštnosťami zistenými pri ich chove.

FOTOgaléria

VIDEOgaléria


Vlastné fotky a videá chovaných rýb.Didn't you find your language? Write me, I will add it here!
Cichlidworld on FacebookCichlidworld on TwitterCichlidworld YouTube
Cichlidworld RSS
Hľadať len na Cichlidworld.eu